KONTAKT

Adres gabinetu
ul. Promienista 6 (Gabinety Agvita) Poznań
Przyjmowane są osoby jedynie pełnoletnie, na wizytę prosimy o przybycie w maseczce ochronnej.
 Gabinet czynny jest we WTORKI (14.00 - 19.00) oraz w CZWARTKI (10.00 - 14.00)
telefon

Recepcja: 533 336 877 lub 537 712 370 godz. 9.00 - 18.00 (zapisy telefoniczne obsługują Gabinety Specjalistyczne Agvita. Przy problemie z kontaktem telefonicznym z recepcją, Prosimy o maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z Państwa numerem telefonu a oddzwonimy najszybciej jak to tylko będzie możliwe )

e-mail

Recepcja (zapisy): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Malwina Taborowska - ZnanyLekarz.pl   

Skontaktuj się z recepcją
Zapraszam do kontaktu

Dojazd

Przystanek tramwajowy (1, 6, 13, 15) "Ostroroga" (200 m)

Przystanek autobusowy (69, 82) "Promienista" (600 m)

Dojazd samochodem: bezpłatne miejsca parkingowe pod siedzibą oraz miejsca na ulicy


Poradnia dietetyczna w Poznaniu DIETETYK-MED to miejsce założone z myślą o wszystkich tych pacjentach, którzy pragną zmienić dotychczasowy sposób odżywiania, a także polepszyć swoje zdrowie. Usługi obejmują kompleksowe konsultacje dietetyczne dla kobiet oraz mężczyzn wraz z opracowaniem indywidualnego programu żywieniowego. 

W ramach badań diagnostycznych w poradni dietetycznej w Poznaniu przeprowadzam między innymi segmentową analizę składu ciała, badanie mikroflory jelitowej, a także laboratoryjne testy nietolerancji pokarmowej wykrywające np. gluten.

Poradnia dietetyczna znajduje się w dogodnym miejscu na terenie miasta Poznań, dzięki czemu można do niej dojechać zarówno własnym samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej, nie tracąc czasu na wielogodzinne stanie w korkach.