TELEFONICZNE ZAPISY OBSŁUGUJE CENTRUM ZDROWIA AGVITA tel. 533 336 877 (9.00-18.00, pn-pt).

Samodzielne zapisy

Cennik - dietetyk Poznań SIBO

Poradnia Dietetyk – Med dr Malwina Taborowska Poznań oferuje Państwu profesjonalne usługi dietetyka oraz analizę składu ciała oraz testy biomedyczne. W naszym gabinecie udostępniamy dla Państwa wygody różne formy płatności. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z ich cennikiem, gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje na temat usług i kosztów.

Formy płatności:

  1. gotówką (w gabinecie)
  2. kartą (w gabinecie)
  3. Przelew telefoniczny BLIK (w gabinecie)
  4. Dot konsultacji zdalnych: przez Przelewy24 lub telefoniczny przelew BLIK lub przelew tradycyjny

Za laboratoryjne testy  płatność ze skierowaniem obywa się w punkcie pobrań danego laboratorium.

W GABINECIE PRZYJMOWANE SA JEDYNIE OSOBY PEŁNOLETNIE (OD 18 ROKU ŻYCIA)

Koniecznie przeczytaj jak przygotować się do pierwszej wizyty TUTAJ

Usługi dietetyczne

 
Pierwsza wizyta: konsultacja żywieniowa z analizą składu ciała (do 60 min) 170 zł
Kolejna wizyta: konsultacja żywieniowa z analizą składu ciała (do 40 min) 150 zł
Analiza składu ciała bez konsultacji żywieniowej (do 15 min) 80 zł

Badanie zawartości witamin i minerałów Quantum + gratis analiza tłuszczowo-mięśniowa z konsultacją dot. wyników badań (do 40 min; wyniki w PDF)

200 zł

Opcjonalnie dodatkowo płatne opracowanie pisemne (czas oczekiwania do 5 dni roboczych)

Pisemne zalecenia żywieniowe + przykładowe menu na 3 dni (z miarami domowymi) + zalecana suplementacja (probiotyczna i/lub ziołowa)+ tabela produktów  +100 zł

 

Testy pokarmowe IgG z krwi

Materiałem do badań jest krew żylna. Są to testy nadwrażliwości pokarmowej (potocznie zwanej inaczej nietolerancji pokarmowej), dają możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki alergii utajonej. Badania na nietolerancję pokarmową polecane są osobom, które doznają nieprzyjemnych reakcji po spożyciu pokarmów (nawet po kilku dniach) lub osób, które nie mogą zdiagnozować przyczyny swoich dolegliwości. Wskazaniami do wykonania testu są: objawy ze strony układu pokarmowego, oddechowego, nerwowego, ale też objawy dermatologiczne lub choroby autoimmunologiczne oraz szereg innych objawów, jak trudności z utrzymaniem masy ciała. Przeprowadzone testy na nietolerancję pokarmową dają podstawę do opracowania zaleceń dietetycznych.

*ALAB Test FoodProfil: skrining lub 22 lub 44 lub 88 lub 269 od 80 zł

 

Testy jelitowe z kału wraz z terapią probiotyczną / test na SIBO

Materiałem do badania jest pojedyncza próba kału. Testy jelitowe z kału są kompleksową analizą wybranych bakterii wskaźnikowych i grzybów w przewodzie pokarmowym, mogą dotyczyć również rozszczelnienia jelita lub stanu zapalnego. 
Test powinny wykonać osoby cierpiące na zespół jelita drażliwego, osoby z gazami, wzdęciami, biegunkami lub zaparciami, ze stanami zapalnymi jelit, cierpiące na choroby autoimmunologiczne, alergicy, osoby po terapii przeciwnowotworowej, z trądzikiem, cierpiący na depresje, migrenowe bóle głowy, z nadwagą i otyłością oraz takie, które zmagają się z różnego rodzaju infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. 
Na podstawie wyników badań przeprowadzonych testów i chorób współistniejących u pacjenta zostanie opracowana propozycja suplementacji probiotycznej. W przypadku SIBO materiałem do badań jest wydychane powietrze.

*Test MikroFloraScan (mikroflora i/lub markery stanu zapalnego i/lub markery rozszczelnienia jelita i/lub pasożyty) od 490 zł
*Test SIBO oddechowy wodorowo-metanowy 350 zł

*Za laboratoryjne testy  płatność ze skierowaniem obywa się w punkcie pobrań danego laboratorium.

 

Usługi zdalne

 
**Konsultacja telefoniczna - tylko kolejna wizyta (do 40 min) 150 zł

**Płatności za usługi zdalne:

    1. przy konsultacji zdalnej zapisy odbywają się pod numerem: 533 677 877
    2. po zapisaniu się otrzymasz maila z linkiem do płatności, prosimy o uiszczenie płatności najpóźniej 24 h przed wizytą, w przeciwnym wypadku zostanie ona anulowana
    3. konsultacje zdalne wskazane są dla osób, które odbyły pierwszą wizytę w gabinecie stacjonarnym