Cennik - Dietetyk

Poradnia Dietetyk – Med Dr Malwina Taborowska Poznań oferuje Państwu profesjonalne usługi dietetyka, testy biomedyczne, a także naturalne suplementy, dzięki którym łatwiej będzie zrzucić zbędne kilogramy i przejść na zdrowy styl życia. Dzięki naszej pomocy odzyskają Państwo zdrowie, piękną sylwetkę, kondycję i wspaniałe samopoczucie. W naszym gabinecie udostępniamy dla Państwa wygody różne formy płatności. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z ich cennikiem, gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje na temat usług i kosztów.

Formy płatności:

 1. gotówką (w gabinecie)
 2. kartą (w gabinecie)
 3. przez Przelewy24 (dot. konsultacji zdalnych)

Za laboratoryjne testy  płatność ze skierowaniem w punkcie pobrań danego laboratorium.

W GABINECIE PRZYJMOWANE SA JEDYNIE OSOBY PEŁNOLETNIE (OD 18 ROKU ŻYCIA)

Koniecznie przeczytaj jak przygotować się do pierwszej wizyty TUTAJ

Usługi dietetyczne

 
Pierwsza wizyta: konsultacja żywieniowa z analizą składu ciała (do 60 min) 150 zł
Kolejna wizyta: konsultacja żywieniowa z analizą składu ciała (do 40 min) 130 zł
Analiza składu ciała bez konsultacji żywieniowej (do 20 min) 80 zł
Badanie zawartości witamin i minerałów Quantum (na wizycie pierwszej lub kolejnej za dopłatą) +50 zł

Badanie zawartości witamin i minerałów Quantum (bez konsultacji żywieniowej, bez analizy składu ciała, do 30 min)

zapisy pod nr 533 677 877

130 zł

Dodatkowo płatne opracowanie pisemne (czas oczekiwania do 5 dni roboczych)

Pisemne wskazówki żywieniowe + przykładowe menu na 3 dni (z miarami domowymi) + zalecana suplementacja + tabela produktów  +100 zł

 

Testy pokarmowe IgG z krwi (skierowanie)

Materiałem do badań jest krew żylna. Są to testy nadwrażliwości pokarmowej (inaczej nietolerancji pokarmowej), dają możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki alergii utajonej. Badania na nietolerancję pokarmową polecane są osobom, które doznają nieprzyjemnych reakcji po spożyciu pokarmów (nawet po kilku dniach) lub osób, które nie mogą zdiagnozować przyczyny swoich dolegliwości. Wskazaniami do wykonania testu są: objawy ze strony układu pokarmowego, oddechowego, nerwowego, ale też objawy dermatologiczne lub choroby autoimmunologiczne oraz szereg innych objawów, jak trudności z utrzymaniem masy ciała, cukrzyca typu II, ADHD. Przeprowadzone testy na nietolerancję pokarmową dają podstawę do opracowania zaleceń dietetycznych, po wprowadzeniu, których powinna nastąpić poprawa samopoczucia.

ALAB Test FoodProfil Skining lub 22 lub 44 lub 88 lub 269 70 - 1800 zł

 

Testy jelitowe z kału wraz z opracowaniem terapii probiotycznej

Materiałem do badania jest pojedyncza próba kału. Testy jelitowe z kału są kompleksową analizą wybranych bakterii wskaźnikowych i grzybów w przewodzie pokarmowym, mogą dotyczyć również rozszczelnienia jelita lub stanu zapalnego. 
Test powinny wykonać osoby cierpiące na zespół jelita drażliwego, osoby z gazami, wzdęciami, biegunkami lub zaparciami, ze stanami zapalnymi jelit, cierpiące na choroby autoimmunologiczne, alergicy, osoby po terapii przeciwnowotworowej, z trądzikiem, cierpiący na depresje, migrenowe bóle głowy, z nadwagą i otyłością oraz takie, które zmagają się z różnego rodzaju infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. 
Na podstawie wyników badań przeprowadzonych testów i chorób współistniejących u pacjenta zostanie opracowana propozycja suplementacji probiotycznej.

Test MikroFloraScan (mikroflora i/lub markery stanu zapalnego i/lub markery rozszczelnienia jelita i/lub pasożyty) 490 zł - 1200 zł

 

*Usługi zdalne

 
Konsultacja telefoniczna (do 40 min) 130 zł
Dodatkowo płatne opracowanie pisemne (czas oczekiwania do 5 dni roboczych)
Pisemne wskazówki żywieniowe + przykładowe menu na 3 dni + zalecana suplementacja + tabela produktów + 100 zł

*Płatności za usługi zdalne:

  1. przy konsultacji zdalnej  zapisy odbywają się przez telefon pod numerem: 533 677 877
  2. po zapisaniu się otrzymasz maila z linkiem do płatności, prosimy o uiszczenie płatności najpóźniej 24 h przed wizytą, w przeciwnym wypadku zostanie ona anulowana
  3. konsultacje telefoniczne odbywają się we wtorki oraz czwartki
  4. konsultacje zdalne wskazane są dla osób, które odbyły pierwszą wizytę w gabinecie stacjonarnym