KONTAKT

dr Malwina Taborowska

Adres gabinetu

ul. Szylinga 6/2, Poznań 

Gabinet stacjonarny czynny w ŚRODY (10.00 - 20.00) i PIĄTKI (10.00 - 16.00).

Gabinet online czynny w PONIEDZIAŁKI, WTORKI ORAZ CZWARTKI (10.00 - 20.00).

telefon

537 712 370 (godz. 10.00 - 18.00)

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skype

dietetyk-med

  

Skontaktuj się ze mną
Zapraszam do kontaktu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dojazd komunikacją miejską

Przystanek autobusowy (64) oraz tramwajowy (6, 13, 15) "Matejki".

Przystanek autobusowy (48, 59, 63, 69, 77) "Szylinga".

Dojazd samochodem

Parkingi bezpłatne:

  • ul. Bukowska 24

Parkingi płatne:

  • ul. Szylinga 1 (płatny parking 2 zł/h na terenie ZOZ)
  • ul. Bukowska 34 (parkomaty)
  • ul. Kraszewskiego 24 (płatny parking 4 zł/h)

Poradnia dietetyczna w Poznaniu DIETETYK-MED to miejsce założone z myślą o wszystkich tych pacjentach, którzy pragną zmienić dotychczasowy sposób odżywiania, a także polepszyć swoje zdrowie. Usługi obejmują kompleksowe konsultacje dietetyczne dla kobiet oraz mężczyzn wraz z opracowaniem indywidualnego programu żywieniowego. Istnieje również możliwość zamówienia profesjonalnej konsultacji online (Skype).

W ramach badań diagnostycznych w poradni dietetycznej w Poznaniu przeprowadzam między innymi segmentową analizę składu ciała, badanie mikroflory jelitowej, a także laboratoryjne testy nietolerancji pokarmowej wykrywające np. gluten.

Każdego klienta traktuję indywidualnie, starając się jak najlepiej poznać jego osobiste preferencje, upodobania pokarmowe, a także styl życia. Zajmuję się nie tylko układaniem jadłospisów, ale również kompleksowym wspomaganiem procesu leczenia w chorobach serca, nadciśnienia, cukrzycy czy zaburzeniach pracy wątroby.

Poradnia dietetyczna znajduje się w dogodnym miejscu na terenie miasta Poznań, dzięki czemu można do niej dojechać zarówno własnym samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej, nie tracąc czasu na wielogodzinne stanie w korkach. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że placówka jest dostępna dla osób mieszkających i pracujących w różnych dzielnicach Poznania.

Możesz kontaktować się telefonicznie, e-mailowo bądź wypełniając formularz.