WTORKI i CZWARTKI: konsultacje w gabinecie; PONIEDZIAŁKI i ŚRODY: konsultacje telefoniczne/online

Cennik - Dietetyk

Poradnia Dietetyk – Med Dr Malwina Taborowska Poznań oferuje Państwu profesjonalne usługi dietetyka, testy biomedyczne, a także naturalne suplementy, dzięki którym łatwiej będzie zrzucić zbędne kilogramy i przejść na zdrowy styl życia. Dzięki naszej pomocy odzyskają Państwo zdrowie, piękną sylwetkę, kondycję i wspaniałe samopoczucie. W naszym gabinecie udostępniamy dla Państwa wygody różne formy płatności. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z ich cennikiem, gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje na temat usług i kosztów.

Formy płatności:

  1. gotówką (w gabinecie)
  2. kartą (w gabinecie)
  3. przez Przelewy24
  4. tradycyjnym przelewem na konto (Malwina Taborowska 25195000012006927127930001, tytułem imię i nazwisko + nazwa usługi)

Za laboratoryjne testy ALAB płatność ze skierowaniem w punkcie pobrań ALAB Laboratoria.

Przeczytaj: Przygotowanie do pierwszej wizyty w gabinecie stacjonarnym

Usługi dietetyczne

 
Pierwsza wizyta (60 min) 150 zł
Kolejna wizyta (40 min) 100 zł
Analiza składu ciała bez konsultacji żywieniowej (20 min) 50 zł
Badanie zawartości witamin i minerałów (na wizycie pierwszej lub kolejnej za dopłatą) +50 zł

Dodatkowo płatne opracowanie pisemne (czas oczekiwania ok. 3 dni robocze)

Pisemne wskazówki żywieniowe i suplementacyjne + przykładowe menu + tabela produktów zamiennych +50 zł

 

Testy pokarmowe IgG z krwi (skierowanie)

Materiałem do badań jest krew żylna. Są to testy nadwrażliwości pokarmowej (inaczej nietolerancji pokarmowej), dają możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki alergii utajonej. Badania na nietolerancję pokarmową polecane są osobom, które doznają nieprzyjemnych reakcji po spożyciu pokarmów (nawet po kilku dniach) lub osób, które nie mogą zdiagnozować przyczyny swoich dolegliwości. Wskazaniami do wykonania testu są: objawy ze strony układu pokarmowego, oddechowego, nerwowego, ale też objawy dermatologiczne lub choroby autoimmunologiczne oraz szereg innych objawów, jak trudności z utrzymaniem masy ciała, cukrzyca typu II, ADHD. Przeprowadzone testy na nietolerancję pokarmową dają podstawę do opracowania zaleceń dietetycznych, po wprowadzeniu, których powinna nastąpić poprawa samopoczucia.

ALAB Test FoodProfil 22 245 zł
ALAB Test FoodProfil 44 499 zł
ALAB Test Foodprofil 88 845 zł
ALAB Test Foodprofil 268 1737 zł

 

Testy jelitowe z kału wraz z opracowaniem terapii probiotycznej

Materiałem do badania jest pojedyncza próba kału. Testy jelitowe z kału są kompleksową analizą wybranych bakterii wskaźnikowych i grzybów w przewodzie pokarmowym, mogą dotyczyć również rozszczelnienia jelita lub stanu zapalnego. 
Test powinny wykonać osoby cierpiące na zespół jelita drażliwego, osoby z gazami, wzdęciami, biegunkami lub zaparciami, ze stanami zapalnymi jelit, cierpiące na choroby autoimmunologiczne, alergicy, osoby po terapii przeciwnowotworowej, z trądzikiem, cierpiący na depresje, migrenowe bóle głowy, z nadwagą i otyłością oraz takie, które zmagają się z różnego rodzaju infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. 
Na podstawie wyników badań przeprowadzonych testów i chorób współistniejących u pacjenta zostanie opracowana propozycja suplementacji probiotycznej.

Test MikroFloraScan (mikroflora) 490 zł
Test MikroFloraScan (mikroflora + rozszczelnienie jelita z kału) 740 zł
Test MikroFloraScan Plus (mikroflora, rozszczelnienie jelita + stan zapalny) 990 zł

 

Usługi online

 
*Konsultacja online (Skype) lub telefoniczna PON/ŚR (40 min) 70 zł przelewy24
*Konsultacja online (Skype) lub tel. + pisemne wskazówki (czas oczekiwania ok. 3 dni robocze) PON/ŚR (40 min) 150 zł przelewy24


*Płatności za usługi online:

    1. poprzez system płatności internetowych Przelewy24 lub przelew tradycyjny na konto: Malwina Taborowska 25195000012006927127930001, (w tytule przelewu nazwa usługi oraz imię i nazwisko) oraz wysłanie maila z informacją o zakupie
    2. przy zakupie konsultacji online lub telefonicznej obowiązują zapisy przez znanylekarz.pl lub poprzez e-mail (wciągu 30 dni od daty zakupu)
    3. Konsultacje online/tel. odbywają się w poniedziałki oraz środy (godz. 15-19).